Przejdź do treści

Artykuł: Wrześniak Glassworks Ustanawia Rekord Guinnessa - Największy Na Świecie Kieliszek do Szampana

Wrześniak Glassworks Ustanawia Rekord Guinnessa - Największy Na Świecie Kieliszek do Szampana

Wrześniak Glassworks Ustanawia Rekord Guinnessa - Największy Na Świecie Kieliszek do Szampana

W świecie rzemiosła szklarskiego precyzja i innowacyjność to znaki rozpoznawcze doskonałości. Wrześniak Glassworks przyświecały te zasady, kiedy osiągaliśmy coś niezwykłego na targach Christmasworld 2014 we Frankfurcie – ustanowienie rekordu Guinnessa za stworzenie największej i najpojemniejszego kieliszka do szampana, mającego 60 litrów i 210 cm wysokości. 

 

World record "largest champaigne glass" by Wrześniak Glassworks

Dążenie do perfekcji i połączenie tradycji z nowoczesnością to coś, co definiuje naszą markę. Rekordowy kieliszek do szampana nie był tylko eksponatem; był dziełem sztuki i dowodem na mistrzostwo naszego rzemiosła.

guinness world record of the "largest champaigne glass" by Wrześniak Glassworks

To osiągnięcie nie tylko umocniło naszą globalną renomę, ale także zmotywowało nas do dalszych innowacji. W każdym naszym wyrobie szklanym, od najmniejszego kieliszka po rekordowe dzieła, znajdziesz tę samą dedykację i pasję, która zaowocowała rekordem Guinnessa. Zapraszamy do świata Wrześniak Glassworks, gdzie tradycja spotyka się z innowacją, tworząc niezwykłe dzieła podnoszące każde doświadczenie na wyższy poziom.

Guinness World Record for crafting the largest and most capacious champagne glass ever made

Read more

Odkryj Świat Sztuki Szkła

Odkryj Świat Sztuki Szkła

Wyobraź sobie miejsce, gdzie codziennie tworzone jest tysiące produktów dla całego świata, a mimo to wciąż czujesz się tu jak w małej pracowni. To właśnie tutaj, w Hucie Szkła Gospodarczego Wrześ...

Czytaj dalej